NLDoet 2020

Kun je schilderen, planten poten, takkenrillen verstevigen of informatieborden plaatsen? Dan is Imkersvereniging Doesburg e.o. op zoek naar jou om ons op NLDoet (zaterdag 14 maart a.s. ) tussen 9:00 en 12:30 uur met deze klussen te komen helpen.

De takkenrillen moeten verbeterd worden zodat ze weer mooi en stevig zijn. En we gaan informatieborden plaatsen waarop bezoekers kunnen lezen welke drachtplanten voor bijen en andere insecten in de Bijenweide en de Bijentuin staan. Ook zullen we tijdens NLDoet de tuinen voorzien van nog meer drachtplanten.

Een andere klus is het schilderen van de bijenstallen zodat ze er weer een paar jaar tegen kunnen. Dit jaar zijn de stallen 3 en 4 aan de beurt.

Wil je ons helpen? Dan kun je je aanmelden via de website van NLDoet: www.nldoet.nl .