Open Imkerijdag 12 juli

Open Dag bij imkers Doesburg op 12 juli 2014

Zaterdag 12 juli a.s., van 10.00 tot 16.00 uur. Behalve de Bijentuin is ook de Bijenweide open voor publiek. De Bijentuin en de Bijenweide liggen naast elkaar aan de Panovenweg (geen huisnummer) in Doesburg. Tegenover Scouting.

KIJKEN EN PROEVEN

Op de open dag zijn de bijenvolken in hun kasten, in korven en in een demonstratiekast te zien. En natuurlijk mag iedereen van de honing proeven en van de honingkoekjes. Ook zijn er zalven die de imkers hebben gemaakt met zuivere bijenwas.

WANDELING DOOR DE BIJENWEIDE

We vertellen graag over de planten in de Bijenweide.

JEUGD

Voor de jeugd is er de grote bijenquiz. Ook kunnen kinderen een bijenhotel maken voor solitaire bijen in hun eigen tuin.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *